<script async src="//pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js"></script> <!-- Responsiv --> <ins class="adsbygoogle" style="display: block;" data-ad-client="ca-pub-1638069512645924" data-ad-slot="1254074498" data-ad-format="auto"></ins> <script> (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({}); </script>

Léto nás pro tento rok nadobro opustilo a nastoupil podzim se vším všudy. Rychlý přechod mezi teplým létem a sychravým podzimem může způsobit výrazné oslabení naší imunity. Jak se z případné virózy nebo nachlazení dostat a zároveň si posílit imunitu, aby byla vůči okolním vlivům odolnější? Přinášíme Vám 4 jednoduché, ale za to účinné tipy.

Tymián    

Tymiánový čaj pomáhá proti dráždivému kašli, zklidňuje hrdlo a zároveň zmírňuje bolesti hlavy. Také podporuje vykašlávání.

 

Napařování

Postavte si hrnec s vařící vodou na stůl, skloňte se nad něj, přes hlavu si dejte osušku a dýchejte páru. Ještě lepších výsledků dosáhnete, když do vody přidáte mořskou sůl nebo např. eukalyptový olej.

 

Kuřecí vývar

Naprosto skvělý všelék. Domácí silný vývar nám dodá plno síly a energie. Přidáním zeleniny polévku obohatíme o další vitamíny a živiny.

 

Odpočinek

Nejlepší obrana proti nachlazení a chřipce je kvalitní spánek a odpočinek. Uvařte si čaj, vezměte do ruky knížku a relaxujte. Odpočinek je pro imunitu velice důležitý.