Pro většinu z nás den začíná ráno a říká se, že tak jak člověk vstane, takový je celý den. Rituál znamená tradiční pravidlo a tradice je něco, co se opakuje. Tak proč každý den nezačít zdravým rituálem.

<script async src="//pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js"></script> <!-- Responsiv --> <ins class="adsbygoogle" style="display: block;" data-ad-client="ca-pub-1638069512645924" data-ad-slot="1254074498" data-ad-format="auto"></ins> <script> (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({}); </script>

1. Nastavte budík o 30min dříve

Dříve se tak uvolní toxiny z organismu (ranní močí) a snadněji se dostanete do 24 hodinového cyklu vašeho těla. Delší spánek a pozdější vstávání naopak udržují déle toxiny v těle a organismus „startuje“ později.

 2. Teplá voda s citrónem

Po probuzení vypijte šálek teplé citronové vody – vyčistí váš trávící systém a nastartuje metabolismus v těle.

3. Cvičení po dobu 5 minut

Malé rozpohybování je skvělé pro rozproudění lymfy a udržení zdravé štítné žlázy. Ponechejte si každé ráno alespoň 5 minut na rozproudění a načerpání energie na celý den.

4. Zacvičte si rituál 5 tibeťanů

Těchto 5 známých cviků, které se provádí společně v doporučeném pořadí, může váš metabolismus „nakopnout“ na vyšší rychlostní stupeň. (viz. připojené video)

5. Šálek zeleného čaje

Zelený čaj (obsahuje antioxidanty) nejenže celkově zlepší vaše zdraví, ale posílí i metabolismus.
Pokud popíjíte zelený čaj po celý den jeho účinky se násobí (rychlejší metabolismus).
Zeleného čaje je dnes na trhu dostatečné množství rozmanitých druhů. Jsou ochuceny o různé příchutě anebo jsou smíchány s plody, které posilují jeho lečivé účinky.