<script async src="//pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js"></script> <!-- Responsiv --> <ins class="adsbygoogle" style="display: block;" data-ad-client="ca-pub-1638069512645924" data-ad-slot="1254074498" data-ad-format="auto"></ins> <script> (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({}); </script>

Existuje mnoho lidí, kteří nikdy nekouřili cigaretu a stále mají plicní problémy, zatímco jiní jsou aktivními kuřáky 40 let a jejich plíce jsou naprosto v pořádku. To vše záleží na stavu a odolnosti organismu každého z nás. Představujeme několik rad, jak očistit své plíce do 48 hodin.

Před zahájením procesu detoxikace je nutné vyjmout z jídelníčku všechny mléčné výrobky, protože tělo se potřebuje zbavit toxinů. Provádění detoxikační kůry současně s konzumací mléčné stravy by bylo naprosto neefektivní.

1.  Před prvním dnem režimu vypijte před spaním šálek bylinného čaje, navozujícího dobrý spánek. To uvolní toxiny ze střev. Plíce nesmí být přetíženy těžkou prací jakékoliv jiné části těla v průběhu čištění.

2. Použijte  dva citrony ve 300 ml vody před snídaní.

3. Vypijte 300 ml grapefruitové šťávy. Pokud má někdo s chutí tohoto citrusu problémy, může jej snadno nahradit ananasovou šťávou. Tyto šťávy obsahují přírodní antioxidanty, které zlepšují dýchací systém.

4. Vypijte 300 ml čisté mrkvové šťávy mezi snídaní a obědem. Mrkvová šťáva pomáhá alkalizovat krev během třech dnů čištění.

5. Dále je nutné vypít 400 ml šťávy bohaté na draslík během oběda. Draslík působí jako tonikum pro čištění. Než půjdete do postele, vypijte 400 ml brusinkové šťávy. Pomůže v boji proti bakteriím v plicích, které mohou způsobit infekci.

Každodenní 20 ti minutová koupel (během očistné kůry)  umožní tělu, díky pocení, zbavit se více toxinů.

Očistu plic můžete doplnit též blahodárnou inhalací eukalyptu. Nakapejte 5-10 kapek 100% bio eukalyptového oleje do misky s vroucí vodou. Přes hlavu si dejte čistý ručník a inhalujte páry eukalyptu, dokud nevychladne.