<script async src="//pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js"></script> <!-- Responsiv --> <ins class="adsbygoogle" style="display: block;" data-ad-client="ca-pub-1638069512645924" data-ad-slot="1254074498" data-ad-format="auto"></ins> <script> (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({}); </script>

 

Máte pocit, že nemáte jediný důvod k úsměvu? Tak to se mýlíte! 🙂

 

  1. Úsměv každému sluší a budete přitažlivější

Je naprosto přirozené, že nás více přitahují osoby, které se rády smějí. Protože svou pozitivní sílu přenášejí i na nás. Lidé negativní, zamračení od sebe logicky ostatní odhání, jelikož svou negací dokáží zprotivit náladu i ostatním. Když se budete často usmívat, ostatní se s vámi budou cítit jednoduše dobře.

 

  1. Smích odbourává stres

Jak je známo, s úsměvem jde všechno lépe. Každý se ve svých životech se stresem potkáváme, a proto víme, že dokáže prostoupit celým tělem, odráží se v naší tváři, jsme unavení…Zkuste se ale usmát, uvidíte, že se hned budete cítit lépe a nebude na vás stres tolik dopadat.

 

  1. Úsměv vám pozvedne náladu

Úsměv je takový malý podvodníček, protože dokáže oklamat vaši mysl. Dokáže vám zvednout náladu, když se cítíte pod psa. Zkuste to!

 

  1. Smích zlepšuje imunitu

Věřte nebo ne, ale skutečně má smích pozitivní vliv na váš zdravotní stav. Je to díky tomu, že jste při smíchu tak uvolnění. Tím se zvyšuje imunita. Proč místo léků nezkusit příště proti viróze smích?

 

  1. S úsměvem vypadáte mladší

Nejen, že když se usmějete, jste přitažlivější, ale zároveň budete vypadat mladší. Je tomu tak díky obličejovým svalům, které úsměv posiluje.

 

  1. S úsměvem vypadáte úspěšnější

Je dokázáno studiemi, že osoby, které se často usmívají vypadají daleko úspěšněji a také sebevědoměji než osoby, které se mračí. Proto jsou daleko více oslovovány a podporovány. Zkuste se občas usmát při obchodním jednání nebo na poradě.

 

  1. Smích je nakažlivý

A to je na něm tak skvělé! Naší pozitivní náladou můžeme zvednout náladu a udělat den veselejší také někomu jinému. Je to automatická reakce a jistě jste ji už také zažili. Neříkejte, že když jste slyšeli vydatný smích, že vám nezačaly minimálně ‚cukat koutky‘? A hned jste na chvíli zapomněli na vaše trable a chtělo se vám smát jen proto, že se směje někdo jiný. Smích dokáže prozářit zamračený den.

A jak řekl Mark Twain: „Lidstvo má jen jedinou opravdu účinnou zbraň – tou je smích.“